Nápojové kelímky pro stravovací a občerstvovací provozy

Nápojové kelímky představují důležité a často používané předměty ve stravovacích a občerstvovacích provozech. Nabízejí řadu výhod, které přispívají k celkové kvalitě služeb poskytovaných zákazníkům.

Jaké výhody nabízí používání nápojových kelímků?

  • Nápojové kelímky jsou lehké a snadno přenosné, což z nich dělá ideální volbu pro konzumaci nápojů na cestách nebo mimo domov. Zákazníci je mohou snadno držet a pít z nich, aniž by museli používat další nádobí nebo příbory. To zvyšuje jejich pohodlí a usnadňuje jim konzumaci nápojů.
  • Jsou obvykle levné a cenově dostupné, což z nich činí ekonomickou volbu pro provozy, které prodávají velké množství nápojů.
  • Lze je snadno personalizovat tiskem loga, značky nebo jiných propagačních informací. To umožňuje provozovatelům propagovat své podnikání a zvyšovat mezi zákazníky povědomí o své značce.
  • Nápojové kelímky jsou k dispozici v různých typech, velikostech, barvách a materiálech, které vyhovují různým potřebám a preferencím. Provozovatelé si tak mohou vybrat pro svůj provoz ten správný typ kelímku.
  • V poslední době se stále více lidí zabývá otázkou ochrany životního prostředí a snahou minimalizovat produkci odpadu. V reakci na to jsou k dispozici ekologicky šetrné nápojové kelímky vyrobené z recyklovatelných materiálů nebo biologicky rozložitelných látek. Tyto kelímky mohou pomoci snížit negativní dopad na životní prostředí a přispět tak k udržitelnějšímu provozování.

Nabídka společnosti Jarico

Společnost Jarico nabízí papírové kelímky, které jsou vhodnou volbou pro studené i teplé nápoje. Použít je můžete na kávu, pivo, limonádu nebo na teplou polévku. Velmi často se tento druh kelímků používá na festivalech, koncertech, oslavách nebo na zahradních párty. V nabídce naleznete také kelímky s potiskem „Coffe to go“, které jsou předurčeny na horkou kávu, kterou můžete zakrýt příslušným víčkem. Objednat si můžete papírové kelímky různých velikostí, od malých kelímků „XS“ po ty největší s označením „XXL“, které mají 610ml.